esmaspäev, 5. märts 2018

Parimate praktikate päev „PAINDLIK JA TOETAV ÕPPEKORRALDUS“


Hea õpetaja, koolijuht, hariduse sõber! 
Kutsume Teid osalema V parimate praktikate päeval 
„PAINDLIK JA TOETAV ÕPPEKORRALDUS“ 
24. aprillil 2018 Tartus Ahhaa keskuses (Sadama 1). 

Kuidas arvestada õppe korraldamisel kõigi õppijate võimete ning vajadustega? Kui avar on kaasava hariduse mõiste tänases koolis? Millised on formaal- ja huvihariduse lõimimise viisid ning kuidas seejuures õpet planeerida ning õpilasi hinnata? Kuidas arvestada õppe korraldamisel teadmiste ja oskustega, mida õpilased on mujal omandanud? Kuidas saavad koolid reguleerida koduste tööde hulka, et vähendada nii õpilaste kui ka õpetajate koormust? Milliste väljakutsete ees seisavad koolid sellega seoses ja kuidas nad on toime tulnud?

Koolipäev ei ole lõputu, õppimis- ja õpetamiskoormus on kõrge, kuid eripäraseid lahendusi õppija vajadustest lähtuva, eesmärgipärase ning mitmekesise õppe korraldamiseks on selle sees siiski leitud.

Huvitava Kooli parimate praktikate päeval räägivad koolid sellest, kuidas saab õpet korraldada paindlikult, toetades õpilastes 21. sajandi oskuste, väärtushinnangute ja ‑hoiakute kujunemist.

Päeva juhatavad sisse teemakohased ekspertettekanded, esitlused ja arutelud jätkuvad kolmes töötoas. Kokkuvõtvas paneelarutelul osalevad ka õpilased.

Osavõtt on tasuta, osalejate arv on piiratud. 

Registreeru SIIN!

Parimate praktikate päeva korraldab SA Innove koostöös algatusega Huvitav Kool.

Töötubade lühikirjeldused ja täpsem ajakava avaldatakse Huvitava Kooli leheküljel ja saadetakse registreerunutele.

Rohkem lisainfot: 
Kädi Alanurm
SA INNOVE 
Tel: +372 56651324
kadi.alanurm@innove.ee

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar